Titles you rated
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5