Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Red Riding HoodRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Scorpion KingRated ★ 2.5
Bet On My DiscoRated ★ 3.0