Movies
Ratings
116
Begin AgainRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The SwitchRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
ControllerRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 2.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 3.5
Monte CarloRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0