Movies
Ratings
785
Blue ValentineRated ★ 4.0
In the HouseRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
Little BoyRated ★ 4.0
Struck by LightningRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
StorksRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 2.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
Big Momma's HouseRated ★ 3.5
TrainwreckRated ★ 3.5
The White Haired Witch of Lunar KingdomRated ★ 1.5