Titles you rated
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
The Royal TenenbaumsRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The Day AfterRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
577 ProjectRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Captain FantasticRated ★ 4.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.0