Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 3.5
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.0
- 블리치Rated ★ 4.5
BeckhamRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 4.0
DororoRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5