Titles you rated
FluRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
PainedRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
Old PartnerRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0