Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
HuntRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5