Titles you rated
OblivionRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Blood RainRated ★ 5.0