Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0