Movies
Ratings
375
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Spirit WorldRated ★ 2.0
I Am LoveRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.0
Band of OutsidersRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
MarshallRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.5
Short CutsRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
Jane B. by Agnès V.Rated ★ 3.5
National GalleryRated ★ 4.0
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0