Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0