Movies
Ratings
127
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.5