Titles you rated
LeonRated ★ 0.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Ides of MarchRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 3.0
Saving Mr. BanksRated ★ 4.0