Series
Ratings
126- DexterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The FixRated ★ 5.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 5.0
The PittRated ★ 4.0
Dexter: ResurrectionRated ★ 4.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 5.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 4.5