Titles you rated
50 First DatesRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0