Series
Ratings
94
Liar GameRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.0
Angel's RevengeRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.0
Tree of HeavenRated ★ 3.0- Hello, God!Rated ★ 4.5
MagicRated ★ 1.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.5
Two MothersRated ★ 2.5