Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
Point BlankRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
OtherLifeRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.0
Green ChairRated ★ 1.5
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Cold PursuitRated ★ 2.0
Brain on FireRated ★ 3.0
The GuiltyRated ★ 2.5