Movies
Ratings
341
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 4.0- HeroRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Full TimeRated ★ 4.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 4.0