Titles you rated
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.0
The Soul-MateRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
One Week FriendsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0