Titles you rated
- Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The DictatorRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5