Movies
Ratings
195
The TowerRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0