Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
My Dear CatRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Operation ProposalRated ★ 4.0
My Secret HotelRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 1.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
Melody of LoveRated ★ 1.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Vampire IdolRated ★ 2.0
StyleRated ★ 2.0
Two MothersRated ★ 2.5
MamaRated ★ 4.5
Assorted GemsRated ★ 3.0