Titles you rated
Why Women KillRated ★ 5.0- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 5.0- 협반 ~남자의 밥~Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
VictoriaRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0