Titles you rated
Oh BrothersRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 3.0- Mister MamaRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
The Gingko BedRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 1.5
Seven DaysRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 1.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 2.0