Titles you rated
 Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5 Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
 What Happens to My Family?Rated ★ 3.0 What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
 The World of the MarriedRated ★ 4.0 The World of the MarriedRated ★ 4.0
 Boys Over FlowersRated ★ 3.5 Boys Over FlowersRated ★ 3.5
 My Only OneRated ★ 2.5 My Only OneRated ★ 2.5
 My Golden LifeRated ★ 4.0 My Golden LifeRated ★ 4.0
 Hotel Del LunaRated ★ 4.5 Hotel Del LunaRated ★ 4.5
 Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0 Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
 Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0 Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
 Reply 1994Rated ★ 4.0 Reply 1994Rated ★ 4.0
 I Need RomanceRated ★ 3.0 I Need RomanceRated ★ 3.0
 All My Love For YouRated ★ 2.5 All My Love For YouRated ★ 2.5
 Listen to My HeartRated ★ 2.5 Listen to My HeartRated ★ 2.5
 The Queen of OfficeRated ★ 3.0 The Queen of OfficeRated ★ 3.0
 Reply 1997Rated ★ 4.0 Reply 1997Rated ★ 4.0
 Emperor Wang GunRated ★ 5.0 Emperor Wang GunRated ★ 5.0
 Beethoven VirusRated ★ 4.0 Beethoven VirusRated ★ 4.0
 Mr. SunshineRated ★ 4.5 Mr. SunshineRated ★ 4.5
 Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5 Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
 Voice: City of AccomplicesRated ★ 2.5 Voice: City of AccomplicesRated ★ 2.5