Movies
Ratings
16
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0