Series
Ratings
14
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5