Movies
Ratings
661
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 4.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
SoulRated ★ 5.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0