Titles you rated
WickedRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 1.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 1.0- SABAKANRated ★ 1.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
NomadlandRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 4.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 0.5