Titles you rated
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.5
Edomae no ShunRated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 1.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 3.5
Ranma 1/2Rated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 3.0