Titles you rated
 The OutlawsRated ★ 4.0 The OutlawsRated ★ 4.0
- The ScamRated ★ 2.5
 My Sassy GirlRated ★ 4.0 My Sassy GirlRated ★ 4.0
 I Am SamRated ★ 4.0 I Am SamRated ★ 4.0
 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0 The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
 Jurassic ParkRated ★ 3.5 Jurassic ParkRated ★ 3.5
 Mr. SocratesRated ★ 2.5 Mr. SocratesRated ★ 2.5
 Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5 Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
 The Hot ChickRated ★ 2.5 The Hot ChickRated ★ 2.5
 A Werewolf BoyRated ★ 3.5 A Werewolf BoyRated ★ 3.5
 Man in LoveRated ★ 3.0 Man in LoveRated ★ 3.0
 About TimeRated ★ 4.5 About TimeRated ★ 4.5
 Beauty and the BeastRated ★ 3.5 Beauty and the BeastRated ★ 3.5
 Joint Security AreaRated ★ 3.5 Joint Security AreaRated ★ 3.5
 Kung Fu HustleRated ★ 2.5 Kung Fu HustleRated ★ 2.5
 If OnlyRated ★ 4.0 If OnlyRated ★ 4.0
 The ClassicRated ★ 4.0 The ClassicRated ★ 4.0
 The Big SwindleRated ★ 3.0 The Big SwindleRated ★ 3.0
 He's on DutyRated ★ 2.5 He's on DutyRated ★ 2.5
 FluRated ★ 3.0 FluRated ★ 3.0