Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
G-DRAGON IN CINEMA [Übermensch]Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0- Time to Be StrongRated ★ 2.0