Titles you rated
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5