Series
Ratings
29
One Punch ManRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Vampire IdolRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0