Titles you rated
QuickRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0