Series
Ratings
22
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Racket BoysRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 1.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0