Series
Ratings
13- Incomplete LifeRated ★ 3.0
 High KickRated ★ 4.0 High KickRated ★ 4.0
 My Love From Another StarRated ★ 4.0 My Love From Another StarRated ★ 4.0
 She Was PrettyRated ★ 2.5 She Was PrettyRated ★ 2.5
 HeartstringsRated ★ 3.0 HeartstringsRated ★ 3.0
 Incomplete LifeRated ★ 4.0 Incomplete LifeRated ★ 4.0
 Oh My GhostRated ★ 5.0 Oh My GhostRated ★ 5.0
 The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0 The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
 Reply 1988Rated ★ 4.0 Reply 1988Rated ★ 4.0
 Nodame CantabileRated ★ 4.0 Nodame CantabileRated ★ 4.0
 Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0 Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
 SignalRated ★ 5.0 SignalRated ★ 5.0
 Another Miss OhRated ★ 3.5 Another Miss OhRated ★ 3.5