Series
Ratings
32- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- SpacedRated ★ 5.0
- SpacedRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 0.5- HustleRated ★ 3.0
- HustleRated ★ 4.0
- HustleRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.0- OrangeRated ★ 2.0
- DamoRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 1.5
Bad GuysRated ★ 2.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 3.0