Movies
Ratings
684
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 3.5
IrreversibleRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0