Titles you rated
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Glass HeartRated ★ 4.5
Cinderella ClosetRated ★ 1.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 0.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 2.5
- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
It's NightRated ★ 0.5
Mask GirlRated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 1.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5