Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 2.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
The Devil's DealRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
Last LetterRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5