Titles you rated
Melo MovieRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Interest of LoveRated ★ 1.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 1.0
Little WomenRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 1.5