Titles you rated
BambiRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
DumboRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
ShineRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 2.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 4.0