Series
Ratings
96
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 1.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Our OceansRated ★ 4.0- Steel Troops WRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5
Battle for HappinessRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5