Titles you rated
The ClassicRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The RecipeRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0