Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0