Movies
Ratings
31
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 5.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
xXxRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 5.0
Michael ClaytonRated ★ 5.0
Death RaceRated ★ 5.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Sum of All FearsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0