Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Okay! MadamRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 4.0
The MistRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 1.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
Road WarsRated ★ 1.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5