Series
Ratings
16
The Good PlaceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 1.0
Alias GraceRated ★ 4.5
Cat's PleasesRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5